Imers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


W E L C O M E
 
HomePortaliLatest imagesSearchRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Spalletti nuk shqetësohet nga yjet e Milanit

Go down 
AuthorMessage
Dinn.Y

Dinn.Y


Numri i postimeve : 60
Registration date : 2008-12-27

Spalletti nuk shqetësohet nga yjet e Milanit Empty
PostSubject: Spalletti nuk shqetësohet nga yjet e Milanit   Spalletti nuk shqetësohet nga yjet e Milanit Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:06 am

Spalletti nuk shqetësohet nga yjet e Milanit Ssssss10

Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, është i vetëdijshëm se derbi i të dielës kundër Milanit do të jetë i vështirë, por ai beson te aftësitë e lojtarëve të tij dhe nuk ua ka frikën superyjeve të Milanit, si Beckham, Ronaldinho dhe Kaka.
“Njëmbëdhjetë lojtarë do të kenë ata në fushë, njëmbëdhjetë do t’i kemi edhe ne, prandaj nuk ka rëndësi se cila skuadër ka yje”.

“Jam i vetëdijshëm se do të jetë një takim i vështirë, pasi që ata kanë një ekip të shkëlqyer dhe lojtarë me kualitet të lartë. Mirëpo unë gjithmonë e kam vlerësuar skuadrën time , prandaj jam i qetë dhe kam besim te të përzgjedhurit e mi. Unë u kam besuar atyre edhe në momentet më të këqija që i kemi pasur, ndërsa tani nuk kam asnjë arsye për t’u brengosur”, është shprehur trajneri i Giallorossëve.

Derisa Milani i ka në dispozicion të gjithë lojtarët kryesorë, te Roma janë në dyshim Alberto Aquilani, Rodrigo Taddei dhe Daniele De Rossi.
Back to top Go down
 
Spalletti nuk shqetësohet nga yjet e Milanit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Imers :: Diskutime Të Ndryshme :: Sport-
Jump to: