W E L C O M E
 
HomePortaliSearchRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

View unanswered posts
 Forum TopicsPosts
Last Posts

Qendra e Forumit

 
No new posts

Kushtet e Përdorimit & Lajmërime

Këtu do ti gjeni të gjitha lajmërimet dhe sondazhet e stafit tonë, poashtu edhe rregullorja e forumit.
Moderator: Webmaster
35Fri Jan 02, 2009 4:06 pm
*MaxiHack* Raporto Temat e Gabuara.
No new posts

Pyetje & Bisedime

Forumi Pyetje & Bisedime është forumi më i pasur i Imers.tk, këtu mund t'i bëni të gjitha pyetjet në lidhje me informatikën apo teknologjinë e sotme, dhe këtu do t'ju jepet ndihma që ju keni nevojë. Ju lutem të keni durim deri sa të merrni përgjigjie, dhe lexoni rregulloren. Poashtu ketu mund të bëni edhe biseda të lira.
11Fri Dec 26, 2008 9:52 pm
*MaxiHack* Rregullorja për Pyetje & Bisedime

Diskutime Të Ndryshme

 
No new posts

Prezentohuni

Pasi të regjistrohëni mund të postoni dicka rreth vets tuaj këtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund të hapni temë të re me këto të dhëna
714Fri Jan 16, 2009 5:37 pm
*MaxiHack* ktuu The Lundro
No new posts

Webi Juaj

Këtu mund të reklamoni faqen tonë, por vetëm nëse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos të reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato
57Sun Oct 04, 2009 9:27 am
The LundrO www.albanetworks.net
No new posts

Shërbime Falas

Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë stafi dhe antrët e forumit. Mund te keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju. Këtu mund të gjeni web hosting, domain emra, dhe shumë të tjera
11Sat Dec 27, 2008 10:22 pm
*MaxiHack* Ketu  lexo !
No new posts

Biznesi

Forumi Biznesi është i dedikuar të gjithë atyre që kanë dëshirë të bëjnë biznes online, ketu mund të bëni shpallje falas për shitje, blerje apo mund të beni ndrrime.
11Fri Dec 26, 2008 10:05 pm
*MaxiHack* Rregullorja e Biznesit
No new posts

Sport

Këtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj
3434Thu Jan 08, 2009 3:10 am
Dinn.Y Keita: Nuk jam i interesuar për Marseillen
No new posts

Lajme/News

Këtu mund ti postoni lajmet gjat dites dhe ndodhite.
2626Thu Jan 08, 2009 3:25 am
Dinn.Y Sejdiu: Zgjedhjet parlamentare më 2010

Panelli i Kontrollit

 
No new posts

Të Fundit

Këtu do të janë të gjitha të fundit nga bota virtuale, nga informatika dhe teknologjia. Do të jeni të informuar mbi përparimet shkencore që deri më tani ka arritur njerzimi. Përshkrimet në çdo detaje, deri tek teknologjia më e fundit mahnitëse.
55Mon Dec 29, 2008 3:47 am
*MaxiHack* Cilët janë Hakerat më të njohur të gjitha kohërave?
No new posts

Shfrytëzuesit / Birucat

Shfrytezuesit / Birucat, gjithcfare ka të bëj me këtë tem do te gjëni në këtë forum, dhe mund të postoni ato. Këtu ka shum shfrytezuas të ndryshem, dhe më te fundit, gjithashtu ato që janë te postuame këtu punojn 100% vetem duhet gjetur menyra si ti perdorur ato. Gjithashtu edhe në këtë forum do te gjeni buricat apo bugs te web faqeve apo scripteve.
11Sun Dec 28, 2008 4:32 am
*MaxiHack* Ne cilin vend te gjej Shfrytezuas (Exploits) ?
No new posts

Programe

Ne këtë forum do të jenë të postuara të gjitha programe të fundit dhe më të njohurat. Gjithashtu mund të përdorni motorin e kërkimit për të gjetur ndonjë program që ju nevoitet. (Programet përmbajnë edhe licensën mbrenda) IMERS nuk merr përgjithsi se si ju do t'i përdorni këto, ju merrni t'gjithë përgjithësinë mbi vetën.
1012Sun Aug 02, 2009 3:34 am
dr.shooter .::10.000 Full Programs And Cracks::..
No new posts

Sisteme Operative (OS)

Në këtë forum do të gjëni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund të bëni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumë e shumë sisteme operuase tjera. Mund te bëni postimet e drajverave (drivers) për sisteme te ndryshme, të ndihmojm njëni tjetrin të shkojm përtej sistemit të zakonshem Windows, të kalojme kufite e tyre. Gjithcka në këtë forum.
11Sun Dec 28, 2008 4:36 am
*MaxiHack* Lexoni !!!!!
No new posts

Telefonia / Televizioni

Këtu do të gjeni Tools në Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary - Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhe gjithcka mbi Televizionin dhe dekoderat satelitorë.
11Sun Dec 28, 2008 4:38 am
*MaxiHack* Postoni ketu programe te Mobilav !!

Dizajni Kompjuterik

 
No new posts

Web Templates

Këtu mund të postoni template të llojeve të ndryshme të cilat perdoren per: HTML, PHP, CSS, Flash etj.
11Sun Dec 28, 2008 4:41 am
*MaxiHack* Microsoft Office Templates - Over 500
No new posts

Mësime/Tutoriale për Dizajn

Dëshira juaj është të bëheni dizajner, por nuk dini se si përdoren programet e ndryshem? Ky forum do jetë zgjedhja më e mirë për ju.
13Sun Dec 28, 2008 3:27 am
donchey Si me punu me UNLEAD VIDEO 12
No new posts

Punimet Tuaja

Këtu mund ta paraqiteni publikisht dijenin tuaj me anë të punimëve tuaja që bëni në lëmin e dizajnit. Poashtu në nën-forumin 'Projektet tuaja' mund të paraqiteni njëhërë iden që e keni rrëth punimit të ardhshem.
13Sun Dec 28, 2008 3:26 am
donchey donchey PRESENT

Multimedia

 
No new posts

Lojra/Gamez

Këtu do të kenaqen dashamiresit e Lojrave të mirënjohura dhe më të pelqyera nga ju.
89Sat Jul 04, 2009 4:17 pm
dr.shooter World Racing 2
No new posts

Muzika

Në forumin tonë Muzika mund të bisedoni të bëni debate rreth muzikes, të shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret këngët e tyre, te postoni dhe të gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe të shperndani MP3 apo këngë në formate tjera të Audio.
55Sun Feb 01, 2009 7:49 pm
*MaxiHack* Gangsta Blue

Shporta

 
No new posts

Shporta e Forumit

Temat e vjetra, apo të fshira nga stafi.
00
Imers Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 161 messages
We have 19 registered users
The newest registered user is dr.shooter
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 10 on Fri Jul 05, 2013 3:11 am

Registered Users: None
Legend : [ Webmaster ][ Super Moderator ][ Moderator ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked